Сьогодні особливий урочистий день, Поглянь же на
Новини коміссії
Практичні заняття із генетики
Здобувачів освіти першого курсу коледжу під час вивчення освітньої компоненти Біологія та екологія під керівництвом викладача коледжу Ярошик Катерини Олександрівни мали можливість вивчити генетику та природний добір завдяки використанню PhET Interactive Simulations, платформа, яка розробилась науковцями University of Colorado Boulder - потужного інструменту, що дозволяє виконувати віртуальні експерименти з різними науковими концепціями. Завдяки спеціальної біолабораторії на платформі PhET, здобувачі освіти коледжу мали можливість побачити, як працюють гени та як вони контролюють функції організму. Вони також досліджували мутації, які відбуваються в природі, і вивчали, як вони можуть вплинути на здоров'я та функціонування організму. Використовуючи PhET, здобувачі освіти коледжу змогли віртуально експериментувати з генетичними властивостями та вивчити різні концепції, такі як мутації, вибір, спаровування та інші. Ці віртуальні експерименти дали можливість вивчити теорію та зрозуміти її застосування у практичній роботі. За допомогою PhET Interactive Simulations, здобувачі освіти мали можливість ефективно вивчити складні наукові концепції та зрозуміти їх застосування у реальному житті. Ми дуже горді нашими здобувачами освіти коледжу, які зробили великий крок до зрозуміння складних наукових понять та розвитку в майбутньому.
Практичний семінар із психологом практиком
В рамках виховної роботи в коледжі, 31 січня 2023 року була проведена онлайн зустріч здобувачів фахової передвищої освіти коледжу зі Світланою Гаврилюк, психологинею, сертифікованою Гештальт-терапевткою, ТВ-експертом на тему: Як повірити в себе та майбутнє, коли війна зруйнувала всі опори і сенси в житті. Психологиня провела вправу для знайомства з аудиторією, розповіла про причини стану завмирання від впливу війни, розкрила стадії горя та акцентувала увагу здобувачів освіти на етапах виходу із депресії. Дуже пізнавальний та крутий семінар вийшов із психологинею. Студенти задовлені. Щиро дякуємо, пані Світлані за приділений час та увагу до студентів. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Зустріч з експерткою з Learning and Development
Сьогодні, 26 квітня 2022 року відбулася онлайн зустріч студентів Академії та Коледжу з експерткою з Learning and Development, директоркою департаменту підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Університету штучного інтелекту та цифровізації Іриною Левинською на тему: «Будуємо свій життєвий маршрут або не дозволяйте війні перемогти свої бажання та мрії!». В ході зустрічі менторкою були підняті фундаментальні питання сьогодення: Які кроки потрібні, щоб побудувати шлях для себе в умовах стресового стану? Як використовувати можливості, що несподівано надані долею на 101%? Як не зламатися, коли є труднощі та перепони, й вони не закінчуються? Як тримати баланс між прагненням досягнути мети та обставинами, що заважають це зробити? Щиро дякуємо організатором заходу, зокрема Ірині Левинській, за приділений час і роботу зі студентами.
Помаранчева революція та Революція Гідності: студентські доповіді
«Разом нас багато, нас не подолати!», «Схід і захід разом!» це гасла Помаранчевої революції 2004 року. 24 листопада 2021 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни історія України, студенти 1 курсу Коледжу під керівництвом викладача Бибіка Кирила Павловича презентували свої наукові доповіді в яких згадували часи 17-ти річної давнини, коли відбувалася Помаранчева революція, яка була виражена в акціях протесту українських громадян, викликаних масовими фальсифікаціями президентських виборів 2004 року. Під помаранчевими стягами гуртувалися громадяни, яким була небайдужа доля України. Студенти також не оминули Революцію Гідності, яка розпочалася у листопаді 2013 році, залишивши глибокий, визначальний і незабутній слід в історії нашої держави. Революція Гідності є наймасштабнішою подією в новітній історії України. Революція Гідності відкрила вікно можливостей для якнайважливіших змін в Україні – процесу декомунізації, розвитку громадянського суспільства, що потужно заявило про себе на Майдані у вигляді численних громадських ініціатив і волонтерського руху на розбудову війська і захист держави, подальших процесів трансформації посттоталітарного суспільства в демократичне.
Відкритий онлайн урок з вшанування пам’яті жертв голодоморів
В рамках заходів з вшанування пам'яті жертв голодоморів, 24 листопада 2021 року, студентами ІІ-го курсу Коледжу під керівництвом викладача історії, Бибіка Кирила Павловича, був проведений відкритий онлайн урок, на якому студенти відтворювали події, які увійшли у трагічну сторінку історії нашої держави. Минуло вже 88 років з тої страшної пори, а рани пам’яті досі ятряться й не заживають. Нам досі гірко, нам досі болить… Деякі події нашої історії не піддаються задавненню. Голодомор - акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян. Визнання Голодомору 1932 –1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні”, ухваленим Верховною Радою України 28 листопада 2006 року. Голодомор 1932-1933 років визнаний Україною та 24-ма країнами світу геноцидом українського народу. Його жертвами стали щонайменше чотири мільйони українців.
Презентації-доповіді про видатних особистостей сучасності
28 жовтня 2021 року в рамках вивчення навчальної дисципліни "Громадянська освіта (основи економіки та фінансова грамотність)" студентами першого курсу Коледжу під керівництво викладача Горобець Олени Олександрівни, було підготовлено презентації-доповіді про видатних особистостей сучасності, з метою розширення підліткового кругозору та примноження загальних знань. Так, на занятті було представлено презентації про А. Меркель, М.Обаму, І. Маска, М. Цукерберга, Є.Черняка, А. Вінтур, Р.Пората, У. Бернс, Е.Лейбовіц, Б.Гейца, М.Гейц, Р.Крокса, Р.Лорена, Т.Кука, М.Вілліга та ін.
Останні новини
Відбулося урочисте вручення дипломів фахового молодшого бакалавра
10 липня 2024 року у Фаховому коледжі бізнесу та а
Підсумкова атестація 2024
Навчальний рік у Фаховому коледжі бізнесу та аналі