Відкритий онлайн урок з вшанування пам’яті жертв голодоморів

В рамках заходів з вшанування пам'яті жертв голодоморів, 24 листопада 2021 року, студентами ІІ-го курсу Коледжу під керівництвом викладача історії, Бибіка Кирила Павловича, був проведений відкритий онлайн урок, на якому студенти відтворювали події, які увійшли у трагічну сторінку історії нашої держави.

Минуло вже 88 років з тої страшної пори, а рани пам’яті досі ятряться й не заживають. Нам досі гірко, нам досі болить… Деякі події нашої історії не піддаються задавненню.

Голодомор - акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Визнання Голодомору 1932 –1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні”, ухваленим Верховною Радою України 28 листопада 2006 року.

Голодомор 1932-1933 років визнаний Україною та 24-ма країнами світу геноцидом українського народу. Його жертвами стали щонайменше чотири мільйони українців.