10 липня 2024 року у Фаховому коледжі бізнесу та а
Неформальна освіта
![Неформальна освіта – запорука успіху](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/Snimok-ekrana-2022-11-07-102853/Snimok-ekrana-2022-11-07-102853-1240349988.jpg)
Неформальна освіта – запорука успіху
У рамках програми неформальної освіти, яка діє в коледжі студенти успішно проходять курси з навчальних дисциплін: маркетинг, іноземна мова за професійним спрямуванням та фінанси. Щиро дякуємо викладачам коледжу за мотивацію студентів проходити курси та отримувати додаткові теоретичні знання та практичні навички.
![Інтерактивна лекція з питань парламентаризму](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/8/8-978798565.jpg)
Інтерактивна лекція з питань парламентаризму
У рамках розвитку неформальної освіти студенти другого курсу економічних спеціальностей коледжу разом із викладачами взяли участь в інтерактивній лекції з питань парламентаризму, яку провели представники Освітнього центру Верховної Ради України. Під час лекції студенти здійснили віртуальну подорож до сесійної зали Верховної Ради України, ознайомилися з роботою та історією єдиного законодавчого органу країни, взяли учась у вікторинах. Дякуємо організаторам за проведений захід.
![Онлайн курси з підприємництва](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/1/1-1696506074.png)
Онлайн курси з підприємництва
В рамках розвитку неформальної освіти у коледжі, студенти другого курсу освітніх програм: "Облік і оподаткування" та "Інженерія програмного забезпечення" пройшли онлайн курси з підприємництва та отримали відповідні сертифікати, що засвідчують їх компетентність в даних питаннях.
![Неформальна освіта – тренд сьогодення](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/2-1/2-1-1289743660.png)
Неформальна освіта – тренд сьогодення
В рамках вивчення навчальної дисципліни інформатика, студенти 1 курсу коледжу освітніх програм "Облік і оподаткування у бізнесі", "Фінанси, банківська справа та страхування" та "Маркетингова діяльність" успішно пройшли курси з вивчення Microsoft Excel (базовий і середній рівень). Результати навчання, здобуті студентами шляхом неформальної освіти підтверджені відповідними сертифікатами.
![Неформальна освіта – це можливості!](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/neform_osv1/neform_osv1--868819617.png)
Неформальна освіта – це можливості!
Можливості для саморозвитку, самореалізації та здобуття нових знань і практичного досвіду. Студенти другого курсу коледжу, освітньої програми "Інженерія програмного забезпечення", Ілля Донченко, Микола Шпаченко успішно пройшли онлайн курс Вступ до програмування та отримали відповідні сертифікати.
Останні новини
![](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/11/11-878590220.jpg)
Підсумкова атестація 2024
Навчальний рік у Фаховому коледжі бізнесу та аналі
![](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/photo1717503923-e1719343064645/photo1717503923-e1719343064645--274083248.jpeg)
Всі деталі цьогорічного онлайн-вступу 2024
З 25 червня розпочинається реєстрація електронних