Захист курсових робіт студентами 3 курсу спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення”

05.06.2024 року відбувся захист курсових робіт студентами 3-го курсу спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" Фахового кол. Науковими керівниками у виконанні робіт були: к.е.н., доц. Ставицький Олександр Вікторович, та ст. вик. Комиса Юрій Олександрович.

Захист курсових робіт з дисципліни "Об'єктно-орієнтоване програмування" дійсно має велике значення для студентів, особливо на 3-му курсі. Цей етап не лише дозволяє їм продемонструвати свої знання та навички у програмуванні, але й викликає розвиток їхньої творчої та аналітичної думки.

Студенти, виконуючи курсові роботи, вчаться не лише створювати програмне забезпечення, а й вирішувати проблеми, які виникають під час розробки. Вони опановують важливі аспекти роботи з об'єктами, класами, інтерфейсами та іншими концепціями ООП, що є критичними для успішної кар'єри в сфері програмування.

Такі заходи як захист курсових робіт дають студентам можливість отримати об'єктивний фідбек від наукових керівників, які мають великий досвід у галузі. Це допомагає студентам покращити свої навички та підготуватися до подальшої професійної діяльності у сфері розробки програмного забезпечення.

Загалом, захист курсових робіт є важливим кроком у формуванні майбутніх фахівців з комп'ютерних наук та програмування, які зможуть впроваджувати інновації та розвивати сучасні технології у майбутньому.