Захист з навчальної практики студентів 2 та 3 курсу

31 травня 2024 року студентами 2 та 3 курсу Фахового коледжу бізнесу та аналітики, було проведено захист з навчальної практики. Керівник з навчальної практики: к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Ставицький Олександр Вікторович.

Навчальна практика є важливим етапом у професійному становленні студентів. Вона дозволяє не лише закріпити теоретичні знання, отримані під час навчання, але й набути практичних навичок, які є незамінними для успішної кар’єри. Однією з таких можливостей є проходження практики на платформі Strum від ІТ компанії Genesis. Ця платформа надає студентам унікальний досвід у сфері менеджменту у продуктовому ІТ, що є надзвичайно актуальним у сучасному динамічному світі.

Платформа Strum пропонує структуровану програму, яка охоплює різні аспекти менеджменту в продуктовій ІТ сфері. Основна мета цієї практики - підготувати молодих спеціалістів до роботи в реальних умовах, навчити їх ефективно керувати проектами та розуміти основи створення та просування ІТ продуктів.

Платформа Strum від компанії Genesis надає студентам можливість зануритися в реальне робоче середовище, де вони можуть відчути всі аспекти роботи в продуктовій ІТ компанії. Це включає взаємодію з різними командами, участь у прийнятті стратегічних рішень та розв'язання комплексних проблем, що є невід'ємною частиною роботи менеджера.

Ця практика допомагає студентам не лише закріпити теоретичні знання, але й підготуватися до реальних викликів, з якими вони можуть зіткнутися у своїй професійній діяльності.