Студенти відвідали будівлю Верховної Ради України

30 травня 2024 року студенти Фахового коледжу бізнесу та аналітики та Національної академії статистики, обліку та аудиту з директором Коледжу К.С.Бугерою відвідали будівлю Верховної Ради України.

Студенти мали неймовірну можливість дізнатися багато цікавого про історію та організацію роботи українського парламенту. Це дійсно чудовий приклад того, як практичний досвід сприяє розумінню студентами політичної системи країни та їхню роль у ній. Відвідування Верховної Ради України надає можливість побачити, як працює законодавчий орган, і відчути атмосферу роботи парламенту на власному досвіді.

Подібні візити мають значний вплив на молоде покоління, спонукаючи його до активної громадської участі та політичного зацікавлення в державотворчих процесах.