Вітаємо всіх із Днем знань!

Дорогі студенти, колеги-викладачі, щиро вітаю всіх вас із Днем знань, з початком нового навчального року!

День знань – це не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче.

То ж запам’ятайте, що тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть досягнути успіху та визнання в сучасному світі.

ВЧІТЬСЯ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗНАТИ, ДІЯТИ ТА СТВОРЮВАТИ.

Зерна науки, які ви отримаєте у стінах нашої Альма-матер, нададуть добрі сходи і зростуть у Ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Дорогі студенти, хочу побажати вам, щоб ці роки навчання були інтенсивними, цікавими, сповненими живого спілкування з перлинами людської думки і можливістю скористатися цим студентським часом якнайкраще для побудови свого майбутнього.

Шановні колеги-викладачі, щиро зичу вам сили духу, здоров’я, терпіння і натхнення у навчанні та вихованні молодої еліти.

Дорогі друзі, від усієї душі бажаю вам здоров’я, миру, щастя і добра.

Щиро вітаю вас зі святом!

З повагою, директор Коледжу, Олександр Юрченко.