Тренінг-практикум з надання первинної домедичної допомоги

Тренінг-практикум з надання первинної домедичної допомоги

10 жовтня 2019 року, для студентів II курсу Коледжу бізнесу та аналітики, за підтримки адміністрації Юрченка О.А, та Телегей Н.В, відбувся тренінг-практикум з надання первинної домедичної допомоги, за представництвом Всеукраїнської громадської організації «Української служби порятунку». Громадський діяч, та інструктор Павло Диба, провів практичні заняття серед студентів коледжу, та вказав на порядок дій , що необхідно вміти застосовувати кожній людині у надзвичайних ситуаціях.

Студенти мали можливість на практиці ,здобути спеціальні навички, та освоїти методи та інструменти, які застосовуються при наданні первинної домедичної допомоги. Ознайомилися із законодавчими актами,що до надання первинної домедичної допомоги громадянам України.

Цей досвід виявився надзвичайно корисним для підлітків, що характеризується значною зацікавленістю даною проблемою, та  зумовив необхідність подальшої співпраці з представниками Всеукраїнської громадської організації «Української служби порятунку», і для молодших курсів, на постійній основі.