Веселі старти

Веселі старти

Проведення спортивних заходів серед студентської молоді є доброю традицією в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Цього року до студентства Академії приєдналися студенти першого курсу Коледжу бізнесу та аналітики.

У «Веселих стартах» взяли участь шість команд: чотири команди з Академії (Торнадо, Апачі, Спортіки, Комета) та дві команди з Коледжу (Час Пік, Спортивна бригада).

Такі заходи в Коледжі відбуваються з метою популяризації спорту серед студентської молоді, сприяння збереження та зміцнення здоров’я студентів, розвитку їх фізичних якостей та здорового способу життя.

До програми змагань включено: естафети, конкурси, вправи на спритність, «Естафета з перешкодами», «Стрибки у мішку», тощо.

Оцінювали спортивні змагання члени журі:

  • Олександр Анатолійович Юрченко (директор коледжу),
  • Олексій Іванович Пилипенко (декан обліково-статистичного факультету НАСОА),
  • Вікторія Вікторівна Пархоменко (декан факультету фінансово-економічного НАСОА),
  • Дарія Михайлівна Серба (завідувач навчальної частини),
  • Ірина Валеріївна Вашека.

Згідно з результатами змагань І місце зайняла команда із Коледжу «Спортивна бригада», ІІ місце зайняла команда Коледжу під назвою «Час Пік».

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нашим студентам подальших перемог в навчанні та спорті, а призерам – не зупинятися на досягнутому і завжди рухатися вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *