Вельми особливий день

14 жовтня є особливим днем для українців, це свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва та День Української повстанської армії.

13 жовтня 2017 року у Коледжі бізнесу та аналітики відбулася виставка приурочена гетьманам України. Організатором такої виставки є викладач української мови та літератури Варавкіна Зінаїда Дмитрівна.

Студенти, викладачі та адміністрація Коледжу в цей день прийшли у вишиванках, підкресливши свій патріотизм і національність духу. Адже українська вишиванка це абсолютно унікальний, автентичний продукт, символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вишиванка – це ще й оберіг.