Україна відзначає 210 річницю Тараса Шевченка

Україна відзначає 210 річницю Тараса Шевченка

"Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос - більш нічого.
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!..."

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

Цього року Україна відзначає 210 річницю з дня народження великого українського поета, яка припадає на роковини народження і смерті Тараса Шевченка 9 і 10 березня.

Світла постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

Саме тому з нагоди Шевченківських днів Фаховим коледжем бізнесу та аналітики спільно з Фаховим коледжем економіки та управління та за підтримки Національної академії статистики, обліку та аудиту було організовано відвідування Музею Тараса Шевченка у Каневі та його могили, що розташована на дніпровських кручах, як і заповідав митець. Адже, шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які, як і він, готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.