У гостях у Технічного ліцею Шевченківського району м.Києва

Сьогодні, в рамках профорієнтаційної роботи, адміністрація НАСОА та ФКБА відвідали Технічний ліцей Шевченківського району м.Києва.

Під час зустрічі з дев'ятикласниками та одинадцятикласниками в.о.проректора НАСОА, к.е.н., доцент - Пархоменко В.В., охарактеризувала освітні програми НАСОА. Декан обліково-статистичного факультету, д.е.н., доцент - Пилипенко О.І., зосередив увагу на академічній мобільності студентів та програмі "Подвійний диплом". Завідувач профорієнтаційної роботи НАСОА, к.пед.н., доцент - Черушева Г.Б. поділилася з майбутніми студентами інформацією про умови проживання у гуртожитку та особливості студентського життя. Директор ФКБА - Бугера К.С., ознайомила присутніх із перспективами навчання у Коледжі, зосередивши увагу на спеціальностях.

Дякуємо адміністрації Технічного ліцею Шевченківського району м.Києва за сприяння в організації зустрічі!