Йдуть МАСНИЦІ вже до нас!

Надійшов забави час!

Йдуть МАСНИЦІ вже до нас!

Екватор масного тижня пройшов, попереду – прощений день, або ж Прощена неділя. Це завершальний день Бабського свята (така ще назва Масниці). У неділю прийнято просити один в одного прощення і таким чином очиститись перед Великим постом

Фаховий бізнесу та аналітики Коледж бізнесу та аналітики спільно з Національна академія статистики, обліку та аудиту сьогодні однозначно, час провели з користю.

Ми мали на меті популяризувати старовинні українські традиції та сакральні знання. І на це вдалося, постаралися, як то кажуть, на славу!

Студентів НАСОА та ФКБА, а також професорсько-викладацький склад пригощали млинцями з варенням, сиром, грибами, а також дерунами зі сметаною.

Окрім викладачів та студентів, на святкування завітали ректор НАСОА, доктор наук з державного управління, професор - Осауленко Олександр Григорович та доктор економічних наук, професор з Університету Пантеон-Сорбонна, Париж І, (Франція) - Васєчко Ольга Олександрівна.

Святкування відбулося в приємній та теплій атмосфері!

Дякуємо організаторам та присутнім за позитивні емоції та відчуття домашнього затишку у цей непростий час!

Шануймо українські традиції.