День відкритих дверей з учнями Переяславської гімназії №1

15 березня, в рамках профорієнтаційної роботи, відбувся День відкритих дверей (онлайн) з учнями Переяславської гімназії №1. До заходу приєдналися також батьки майбутніх абітурієнтів.

На зустріч зі школярами завітали доцент - Черушева Г.Б., директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики - Бугера К.С. та студентка НАСОА - Орлова Олександра - випускниця Гімназії та Ліцею, а тепер здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності "Менеджмент" НАСОА.

Під час заходу, представники НАСОА та ФКБА розповіли присутнім про спеціальності Коледжа, особливості навчання; зосередили увагу на прогрограмі "Подвійний диплом" та міжнародній мобільності студентів; поділилися умовами проживання у гуртожитку та особливостями студентського життя.

Дякуємо адміністрації Переяславської гімназії за сприяння в організації зустрічі!