Екскурсія в ІТ компанію SoftServe

15 березня 2024 року студентами ОПП «Комп’ютерні науки» Національної академії статистики, обліку і аудиту та Фахового коледжу бізнесу та аналітики, було проведено екскурсію в ІТ компанію SoftServe.

Модератор зустрічі: к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Ставицький Олександр Вікторович.

Компанія SoftServe, відома своїми інноваційними рішеннями та високим рівнем професіоналізму. Пан Роман співробітник компанії SoftServe поділився зі студентами власним досвідом роботи в компанії, та розповів про свій шлях в ІТ індустрії. Відвідавши офіс компанії, ми отримали унікальну можливість зануритися в атмосферу розробки програмного забезпечення та дізнатися про новітні технології, які вони впроваджують у своїх проектах.

Загалом, екскурсія до ІТ компанії SoftsServe стала надзвичайно корисним досвідом для студентів. Ми не лише побачили, як функціонує реальна ІТ компанія, але й отримали стимул до саморозвитку та вдосконалення своїх навичок. Такі візити надають нам можливість збагатити нашу освіту практичними знаннями та відкривають перед нами нові горизонти у світі інформаційних технологій.

Дякуємо пану Роману за цікаву та пізнавальну екскурсію!