Адміністрація Коледжу відвідала Вишнівський ліцей “ІДЕАЛ” Київської області

Сьогодні, в рамках профорієнтаційної роботи, адміністрації Фахового коледжу бізнесу та аналітики та Національної академії статистики, обліку та аудиту відвідали Вишнівський ліцей "ІДЕАЛ" Київської області.

️Під час зустрічі директор ФКБА - Бугера К.С., розповіла про спеціальності Коледжу, а також акцентувала увагу на матеріально-технічній базі та умовах вступу та навчання.

В.о.проректора, к.е.н. - Пархоменко В.В., ознайомила присутніх зі спеціальностями Академії; а також, д.е.н., декан обліково-статистичного факультету - Пилипенко О.І., зосередив увагу присутніх на можливостях програми "Подвійний диплом"; завідувач відділу профорієнтаційної роботи, к.пед.н.- Черешева Г.Б, розповіла присутнім про особливості студентського життя.

️Важливо зазначити, що до адміністрації НАСОА приєдналася також студентка спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" - Кобзенко Маргарита, яка поділилася з присутніми своїми враженнями від навчання в Академії.

Дякуємо адміністрації Вишнівського ліцею "ІДЕАЛ" за доромогу в організації зустрічі!