Святкуємо Масляну у дружньому колі!

Масляна до нас прийшла,
Радість людям принесла,
Ну а ми прийдем з млинцями,
Зустрічати свято з вами!

Вітаємо усіх із закінченням холодної зими і з нашим старовинним святом – Масляною!
Масляна – одне з найулюбленіших свят нашого студентства. Саме під час Масляної ми проводжаємо холодну зиму і зустрічаємо теплу, сонячну весну.

Традиційно це свято дружно і весело пройшло на подвір’ї Академії у четвер 15 лютого 2018 року, саме у четвер-розгуляй прийнято гуляти, водячи хороводи та співаючи пісні.

Столи прикрашали різноманітні композиції з рум’яних млинців, які напекли студенти та викладачі Коледжу та Академії.

Свято, звичайно ж, проходило весело, з піснями та з щирими і веселими привітаннями.

Адміністрація Коледжу від усієї душі вітає колег та студентів з Масляною! Нехай кожен млинець, з’їдений вами в це апетитне та смачне свято, дозволить виконати заповітні бажання! Перший млинець – на мир, другий – на щастя, третій – на любов. А потім ще потрібно з’їсти по млиночку за віру, розуміння, здоров’я, вірність, удачу, везіння, відданість, багатство і виконання мрії!!!

Нехай Масляний достаток прийде до вашої оселі й не залишає її цілий рік! Теплого сонця, солодких млинців, дружби та злагоди у ваших родинах!