Брейн-ринг з іноземної мови

Брейн-ринг з іноземної мови

В останній день холодної зими, 28 лютого, студенти Коледжу бізнесу та аналітики взяли участь у брейн-рингу з іноземної мови, який проводився на базі Шосткинського вищого професійного училища (м. Шостка, Сумська область).

Студенти Коледжу показали свою ерудицію та високі знання з володіння англійською мовою у таких питаннях, як: популярна історія Великобританії та України, географія обох країн, найвідоміші свята і звичаї британців та українців. Відчувалось, що учасники брейн-рингу хвилювались, але в ході змагання хвилювання непомітно переросло у спортивний інтерес і до пошуків правильних відповідей.

І майже відразу прийшло розуміння того, що ти, цивілізована людина, повинна знати якісь прості речі про свою країну, про сусідні держави, аби усвідомлювати своє місце в сучасному геополітичному світі. Щоб охоплювати внутрішнім зором усю велич, усе багатство і рідного краю, і батьківщин інших народів. Інтернет, новітні ІТ-технології стрімко виводять навіть найпростішу людину на перехрестя культур і міжособистісних взаємин, на перетини економік, наукових та соціальних тенденцій різних країн. І ми, українці, маємо стати врівень з нашими європейськими сусідами, показати найкраще своє та перейняти найкорисніше від інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *