Екскурсія студентів Коледжу до Національного університету оборони України ім. І. Черняховського

26 лютого 2020 року на запрошення керівництва кафедри офіцерів запасу, студенти Коледжу бізнесу та аналітики у супроводі викладача Андрія Віталійовича Синякова відвідали Національний університет оборони України ім. І. Черняховського.

В ході проведеної екскурсії, співробітники Університету ознайомили студентів Коледжу з матеріально-технічною базою провідного закладу вищої освіти військового спрямування, правилами вступу до кафедри офіцерів запасу, майбутніми перспективи та можливостями, які вони отримають після закінчення такого закладу освіти.