«Облік торгівельних операцій із застосуванням прикладного рішення BAS Бухгалтерія»

«Облік торгівельних операцій із застосуванням прикладного рішення BAS Бухгалтерія»

8 січня 2021 року за участю циклової комісії з фінансів, обліку та оподаткування Фахового коледжу бізнесу та аналітики і кафедри обліку та оподаткування НАСОА, відбувся онлайн майстер-клас для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" Національної академії статистики, обліку та аудиту і студентів Фахового коледжу бізнесу та аналітики на тему "Облік торгівельних операцій із застосуванням прикладного рішення BAS Бухгалтерія".

Захід відбувся у форматі відео-конференції. Проводив майстер-клас провідний викладач "ЦСН Проком" Литвиненко Володимир Сергійович.

Студенти Коледжу та Академії досить активно брали участь у майстер-класі, вміло виконували завдання у програмі 1С щодо операцій із придбання та реалізації товарів і послуг; формували податкові накладні, складали банківські документи щодо оплати товару, формували звіти з продажу.

За результатами такого майстер-класу студенти отримали практичні навики щодо обліку торгівельних операцій на підприємстві із застосуванням програмного забезпечення.