Тренінг з надання первинної домедичної допомоги

21 лютого 2020 року, для студентів I курсу Коледжу бізнесу та аналітики, за підтримки заступника директора Н. В.Телегей, відбулося зустріч з представником Всеукраїнської громадської організації «Української служби порятунку», інструктором Павлом Петровичем Дибою, який провів експрес-курс з надання допомоги людині, яка перебуває у невідкладному стані.

Студенти мали можливість на практичних ситуаціях здобути спеціальні навички, освоїти методи та інструменти, які застосовуються при наданні первинної домедичної допомоги. Студенти Коледжу були ознайомлені із нормативно-правовими актами, щодо надання першої домедичної допомоги.

У ході проведеного заняття студенти Коледжу скористалися змогою практично відчути себе в ролі рятувальника, застосовуючи основні техніки з надання первинної допомоги постраждалому в непередбачуваних життєвих обставинах.