06 квітня 2021 року відбулася он-лайн зустріч студентів освітньої програми «Маркетингова діяльність» ФКБА із Генеральним продюсером VIDEOMATICA Production&Academy, Ольгою Слащевою на тему: «VIDEOPRODUCTION: Процес сучасного відео виробництва та як реалізувати себе у цій сфері».

Спікер, Ольга Слащева - це досвідчений практик у відеопродакшні, маркетингу та рекламі. Серед основних клієнтів її компанії: Volvo, Intercars, OTP-Bank, MasterCard та багато інших.

Цей івент допоміг студентам маркетологам побачити одну з найзатребуваніших креативних сфер зсередини, зокрема розглянуто:

• ПРОЦЕСИ. На всіх етапах виробництва відео: Preproduction, Production, Postproduction
  • РОЛІ. 50-150 людей на знімальному майданчику - хто вони, чим займаються;
  • МОЖЛИВОСТІ. Як я застосовую в роботі знання отриманні під час навчання
  • ЕНЕРГІЯ. Де взяти сили та внутрішню мотивацію, на навчання та роботу?
  • ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ. Як знайти час на все, що для тебе важливо?
  • ТВОЯ СПРАВА. Як зрозуміти себе, знайти свою справу, яка тебе захоплюватиме, приноситиме добро людям та забезпечуватиме всі твої потреби?

Результат зустрічі

У кожного слухача склалося чітке розуміння того, як працює відеопродакшн та професіонали в цій галузі, а також надані поради тим, хто хоче бути в цьому ресурсів і досягти крутих результатів.