Лекція «Облік операцій в іноземній валюті з використанням програмного рішення “BAS Бухгалтерія”»

9 квітня 2021 року була проведена онлайн лекція для студентів освітньої програми «Облік і оподаткування в бізнесі» ФКБА на тему «Облік операцій в іноземній валюті з використанням програмного рішення BAS.Бухгалтерія».
За результатами проведеного заходу студенти Коледжу навчилися:
  • формувати довідники щодо валютного обліку у програмному забезпеченні «BAS Бухгалтерія»;
  • створювати документи щодо операцій із імпорту товарів і послуг;
  • оформляти первинні документи з куплівлі-продажу іноземної валюти;
  • проводити розрахунки з іноземними контрагентами щодо експортно-імпортних операцій;
  • здійснювати облік розрахунків із підзвітними особами щодо валютних відряджень.
Отриманні студентами Коледжу теоретичні знання та практичні навички щодо автоматизованого обліку операцій із іноземною валютою дозволять майбутнім бухгалтерам легко влитися в  практичну роботу та мати конкурентні переваги на ринку праці.