Тренди інтернет-маркетингу та практика налаштування таргетованої реклами у Facebook

25 січня 2022 року в рамках вивчення освітньої компоненти Маркетинг соціальних мереж, студенти третього курсу Коледжу, освітньої програми "Маркетингова діяльність" спільно із викладачем Оленою Олександрівною Горобець розбиралися із трендам 2022 року інтернет-маркетингу та освоювали практику налаштування таргетованої реклами у Facebook.

Варто відмітити той факт, що таргетована реклама - це реклама, спрямована на цільову аудиторію, яка відповідає певному набору вимог, заданому рекламодавцем.

Це сучасний спосіб популяризації бізнесу на просторах інтернету, який дозволяє створювати, креативи для конкретної цільової аудиторії.

І таких речей ми навчаємо студентів, які обрали освітню програму "Маркетингова діяльність".