Онлайн зустріч студентів з Віце-президентом Громадської організації «Фінансово-економічна наукова рада»

В рамках проведеної роботи зі стейкхолдерами, сьогогодні, 25 січня, відбулася онлайн зустріч студентів коледжу освітньої програми "Фінанси, банківська справа та страхування" з Віце-президентом Громадської організації "Фінансово-економічна наукова рада", д.е.н., Золковером Андрієм Олександровичем на тему: Фінансовий ринок в Україні в умовах глобалізації.

Лектором були підняті фундаментальні питання, які стосуються формування та розвитку фінансового ринку.

Зосереджена увага на структурі джерел фінансування вітчизняних господарюючих суб'єктів та моделях ринку капіталів.

В ході дискусії задавиля різні тематичні запитання до стейкхолдера з боку студентсва.

За результатами проведеного заходу була підписана двохстроння угода про співпрацю між адміністрацією ФКБА НАСОА та керівництвом ГО "Фінансово-економічна наукова рада".