У рамках вивчення навчальної дисципліни економічна теорія, 17 листопада 2022 року, для студентів 2 курсу економічних спеціальностей коледжу була проведена гостьова лекція завідувачем кафедри електропостачання НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", кандидатом економічних наук, доцентом, Денисом Григоровичем Дерев’янко, на тему: «Роль енергетичного сектору в національній економіці: реалії для України під час війни».

В ході лекції студенти отримали корисну інформацію щодо: структури та поточного стану енергетичного ринку України в умовах війни; перспектив телозабезпечення громадських будівель; ролі енергетичного менеджменту та енергоефективності; перспектив енергетичного ринку України у післявоєнний період.

Дякуємо організаторам заходу та пану Денису за приділену увагу до студентів.