Щоденні Архіви: 17.11.2022

Привітання з Міжнародним днем студента

Адміністрація коледжу вітає студентів із Міжнародним днем студента! Це свято юності, час для великих можливостей та перспектив. Дорогі студенти, перед Вами відкриті всі двері, не бійтесь підкорювати світ. Наше майбутнє залежить саме від вас, оптимістичних, енергійних, креативних, сміливих та вільних. Ваша думка завжди має значення. Нехай у ваших серцях завжди буде місце для теплих студентських спогадів про роки, проведені під час навчання. Бажаю вам успіхів у навчанні, гарних оцінок, нових спортивних та наукових звершень. Зі святом, дорогі студенти!

У рамках вивчення навчальної дисципліни економічна теорія, 17 листопада 2022 року, для студентів 2 курсу економічних спеціальностей коледжу була проведена гостьова лекція завідувачем кафедри електропостачання НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", кандидатом економічних наук, доцентом, Денисом Григоровичем Дерев’янко, на тему: «Роль енергетичного сектору в національній економіці: реалії для України під час війни». В ході лекції студенти отримали корисну інформацію щодо: структури та поточного стану енергетичного ринку України в умовах війни; перспектив телозабезпечення громадських будівель; ролі енергетичного менеджменту та енергоефективності; перспектив енергетичного ринку України у післявоєнний період. Дякуємо організаторам заходу та пану Денису за приділену увагу до студентів.