Привітання з Днем знань!

Шановні освітяни, колеги-викладачі, студенти та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об'єднуюче.

Перше вересня – це день, який веде всіх в новий світ знань та відкриттів. Знайте, що тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть добитися успіху та визнання в сучасному світі.

ВЧІТЬСЯ, ЩОБ ЗНАТИ, ДІЯТИ, СТВОРЮВАТИ.

Впевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Дорогі студенти хочу побажати вам, щоб ці дні навчання були інтенсивними, цікавими, сповненими живого спілкування з перлинами людської думки і можливістю скористатися цим студентським часом як найкраще для побудови свого майбутнього.

Шановні колеги, викладачі, щиро зичу вам сили духу, здоров’я і натхнення для того щоб цей черговий навчальний рік ми змогли провести плідно і підвищити можливості доступу наших студентів до здобуття якісної освіти.

Дорогі друзі, від усієї душі бажаю всім здоров’я, миру, щастя і добра. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, а також буде корисним та вдалим новий навчальний рік.

Щиро вітаю ще раз усіх зі святом!

З повагою, директор Коледжу, Олександр Юрченко.