Дебют першокурсників 2017

12 жовтня 2017 року у стінах Національної академії статистики, обліку та аудиту був проведений Дебют першокурсників серед студентів Коледжу бізнесу та аналітики та Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Студенти Коледжу 2017 представляли свої музикальні, танцювальні та гумористичні номери.
У дебюті брали участь дві команди від Коледжу (команда NON-STOP та команда Час пік) та дві команди від Академії (Золоті обліковці та 12 друзів ректора). Це було дивовижне і вражаюче шоу. Студенти своїми талановитими номерами підкорили усіх присутніх глядачів. Радісну атмосферу підтримували запальні вболівальники.

Організатором такого дебюту стала рада студентського самоврядування Академії за підтримки адміністрації Коледжу та Академії.

За дорученням ректора Академії, грамоти командам-учасницям вручив голова журі, директор Коледжу бізнесу та аналітики, Юрченко Олександр Анатолійович, який подякував командам за чудові виступи, сповнені радістю та яскравим гумором, та побажав подальших творчих успіхів.

Глядачі отримали море сміху, позитивних емоцій та чудового настрою.