Акція «За чисте довкілля» – 2017

З 30 вересня по 7 жовтня 2017 року в Коледжі бізнесу та аналітики стартувала акція «За чисте довкілля» - 2017. В рамках проведення акції здійснено ряд заходів по санітарному очищенню історичної місцевості навколо м. Києва (хутір Вільний). Студенти І-го курсу активно долучилися до акції «За чисте довкілля» та здійснили прибирання несанкціонованого звалища пластикового сміття.

На думку, організатора акції Зінаїди Мариненко, викладача природничих і економічних дисциплін:

«... проведений захід, виховує у студентів любов до природи, бережливе ставлення до неї та бажання прийти їй на допомогу, формує екологічну культуру і почуття особистої відповідальності за природу рідного краю. Сподіваюсь, до нас приєднається небайдужа студентська молодь м. Києва, адже від нас залежить озеленення та чистота рідного міста, його околиць».

Пам’ятаймо! Природа – наш дім, а ми – господарі в нім.

Дякуємо студентам, за участь в акції!