Щоденні Архіви: 10.11.2023

Міжнародний день бухгалтерії

Міжнародний день бухгалтерії щорічно відзначають 10 листопада. Саме цього дня венеціанський математик Лука Пачолі, якого ще називають "батьком бухгалтерії", опублікував книжку "Сума арифметики, геометрії, відношень і пропорцій". Тому ця дата вважається початком становлення професії бухгалтер. Адміністрація коледжу вітає здобувачів освіти, викладачів та бухгалтерів із професійним святом. Нехай робота приносить задоволення та матеріальні блага. Нехай розрахунки будуть правильними, а прибутки перевищують витрати. Бажаємо сил, терпіння та кар’єрних взлетів!

Всесвітній день науки

Всесвітній день науки — це міжнародне свято. Відзначається щорічно 10 листопада. Вперше в глобальному масштабі Всесвітній день науки був відзначений 2002 року. Адміністрація коледжу бажає всім, хто робить свій інтелектуальній внесок у розвиток сучасної науки, натхнення, нових чудових відкриттів, творчих успіхів, миру і здоров'я.

Мережевий бізнес: новий фах в умовах війни

10 листопада в рамках вивчення освітньої компоненти Маркетинг для здобувачів освіти третього року навчання спеціальності 075 "Маркетинг", освітньої програми "Маркетингова діяльність" коледжу була проведена гостьова лекція приватним підприємцем, маркетологом, Катериною Івановою на тему : Мережевий бізнес: новий фах в умовах війни. Гостьовим лектором розкриті питання щодо: ролі мережевого бізнесу серед бізнесів в Україні; розвитку мережевого бізнесу в Україні під час війни; ролі спільноти в мережевому бізнесі в умовах кризи. Дякуємо організаторам заходу, адміністрації коледжу та пані Катерині за приділену увагу до студентів коледжу.