Щоденні Архіви: 23.03.2023

Безпекова обізнаність в цифровому середовищі в умовах воєнного стану

У рамках вивчення освітньої компоненти Інформаційні та комунікаційні технології для здобувачів освіти коледжу другого року навчання була проведена гостьова лекція Ольгою Єршовою, кандидатом економічних наук, доцентом, науковим співробітником лабораторії дистанційного професійного навчання Інституту професійної освіти НАПН України на тему: Безпекова обізнаність в цифровому середовищі в умовах воєнного стану. Лектором були розкриті наступні питання, зокрема: як протидіяти дезінформації у цифровому середовищі під час війни; що таке фейки та як їх розпізнати; що розуміють під інформаційною війною; для чого потрібна інформаційна гігієна; як захистити свої соціальні мережі від шкідливої інформації. Дякуємо організаторам заходу та пані Ользі за приділений час та увагу до студентів коледжу.