Щоденні Архіви: 14.11.2022

Гостьова лекція на тему «Податкові перевірки в умовах воєнного стану»

14 листопада 2022 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни "Податкова система" для студентів третього курсу коледжу  освітніх програм "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування" була проведена гостьова лекція експертом із питань бухгалтерського обліку та оподаткування, директором ТОВ "ЕС.СІ.АЙ. - КОНСАЛТИНГ", сертифікованим аудитором, кандидатом економічних наук, доцентом,  Інною Анатоліївною Панченко. Тематика зустрічі: «Податкові перевірки в умовах воєнного стану». Під час зустрічі зі стейкхолдером, студенти отримали цікаву та корисну інформацію про види податкових перевірок та особливості їх проведення в умовах воєнного стану. Дякуємо організаторам заходу та пані Інні за приділену увагу.