Щоденні Архіви: 28.09.2022

Фінансова аналітика ринків України в умовах воєнного стану

26 вересня 2022 року студенти 3 курсу коледжу освітніх програм: "Бізнес статистика та аналітика", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування" взяли активну участь в науково-практичному семінарі на тему: «Фінансова аналітика ринків України в умовах воєнного стану», який був проведений кафедрою фінансового аналізу та аудиту Державного торгівельно-економічного університету. Спікером виступав Андрій Золковер, д.е.н., професор, директор Наукової установи «Центр сталого розвитку». Під час зустрічі було обговорено питання аналітики фінансових ринків України в умовах воєнного стану. Доповідь спікера визвала жваву та цікаву дискусію з боку студентів.

Науково-практичний семінар від стейкхолдера

26 вересня 2022 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами, Маргаритою Амбарчян, консультантом із продажів ППНЗ «Британська Рада (Україна)» був проведений науково-практичний семінарна тема: «Встановлення кінцевих бенефіціарних власників: аналіз структури власності корпорацій» для студентів Коледжу, освітніх програм: "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування". Надзвичайно цікавою була розповідь пані Маргарити щодо формування прямих, непрямих і перехресних схем структури власності та встановлення кінцевих бенефіціарів. Наведено ряд прикладів із бізнесу та розкрито роль фінансового моніторингу для виявлення незаконно отриманих доходів та запобіганню фінансуванню тероризму. Дякуємо організаторам заходу та пані Маргариті за приділений час та увагу до студентів Коледжу.