Щоденні Архіви: 08.02.2022

Зусітріч зі стейкхолдерами освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування»

В рамках співпраці зі стейкхолдерами, сьогодні, 8 лютого 2022 року відбулася онлайн зустріч студентів Коледжу освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з головним економістом по роботі з фізичними особами АТ Ощадбанку, Ковальчук Сніжаною. Під час зустрічі, досвідчений практик розповіла студентам про: особливості роботи із банківськими продуктами; види платіжних карток, які випускаються Ощадбанком; страхових партнерів банку; операції із іпотекою та автокредитом через програму «Ощад 24/7». За результатами проведеного заходу був підписаний договір про співпрацю та внесені зміни до ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" за рекомендацією стейкхолдера в частині викладання освітньої компоненти Банківські операції.