Щоденні Архіви: 14.04.2021

«Активність реклами в Україні у період локдауну»

14 квітня 2021 року у Фахового коледжі бізнесу та аналітики, відбулася онлайн зустріч із досвідченим практиком у сфері маркетингу та реклами, Вікторією Кваченюк, старшим менеджером Havas Media Ukraine на тему: «Активність реклами в Україні у період локдауну». Студенти Коледжу отримали надзвичайно цікаву та пізнавальну інформацію щодо: активності медіа-брендів в Україні в періоду карантину; ефективності реклами на телебаченні та радіо; зростання інтересу серед українців до інтернет покупок в період локдауну; купівельної активності населення: офлайн та онлайн; розвитку вітчизняного ринку зовнішньої реклами в період локдауну; Щиро дякуємо організаторам такого заходу креативному викладачу коледжу з маркетингу та реклами, Ірині Іванівні Каліній та адміністрації Коледжу за проведений захід.