Щоденні Архіви: 05.02.2021

Опановуємо новинки в частині електронного документообігу

4 лютого 2021 року в рамках підготовки фахівців економістів у Фахового коледжі бізнесу та аналітики, відбулася онлайн зустріч з представниками компанії «M.E.Doc». Спеціалістами компанії «M.E.Doc» в частині електронного документообігу було запропоновано студентам 3 курсу економічних спеціальностей Фахового коледжу бізнесу та аналітики пройти 3-х денний тренінгів для опанування програмного продукту та отримання сертифікату користувач M.E.Doc. Така зустріч була організована за підтримки циклової комісії з фінансів, обліку та оподаткуванні і адміністрації Коледжу. Бажаю успіхів студентам Коледжу у частині опанування програмного забезпечення, оскільки такі практичні навички дозволять їм стати конкурентоспроможними на ринку праці.