8 травня Україна вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні – найкривавішій і найжорстокішій трагедії в історії людства.
Сум, біль, памʼятаємо…
8 травня Україна вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні – найкривавішій і найжорстокішій трагедії в історії людства.
Сум, біль, памʼятаємо…