В рамках вивчення освітньої компоненти ІТ в обліку та оподаткуванні та ІТ у фінансах здобувачі третього курсу коледжу освітніх програм "Облік і оподаткування в бізнесі", "Фінанси, банківська справа та страхування" успішно пройшли курс з користування комп'ютерної програми M.E.Doc та отримали відповідні сертифікати, які підтверджують результат інформальної освіти. Щиро дякуємо організаторам курсів, ТОВ "М.Е.Док", за приділений час та увагу до студентів коледжу.
![Інформальна освіта – запорука успіху](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/photo_2023-03-22_09-11-56/photo_2023-03-22_09-11-56--539450889.jpg)