Зустріч зі спеціалістом із таргетованої реклами, досвідченим практиком, Ярославом Козаком

25 травня 2022 року була проведена онлайн зустріч студентів освітньої програми маркетингова діяльність коледжу зі спеціалістом із таргетованої реклами, досвідченим практиком, Ярославом Козаком.

Проведений майстер-клас для студентів включав корисні лайфхаки щодо настройки таргетованої реклами, зокрема: формування основних завдань таргетолога, відбір цільової аудиторії, етапи настройки таргетингу, популяризація бренду в соціальних мережах, налаштування рекламної кампанії, тестування та оптимізація кампанії, маштабування і створення звіту та затвердження подальшої стратегії.

Доповідачем була зосереджена увага на високооплачуваній роботі таргетолога, а тому таргетинг в соціальних мережах - це тренд сьогодення.

Організатаром такого заходу була адміністрація коледжу та викладачі циклової комісії з економіки та маркетингової діяльності.