Зустріч із проджект менеджером компанії MSD Ukraine, Марією Шевченко

В рамках співпраці із потенційними стейкхолдерами освітньої програми "Маркетингова діяльність", 23 вересня 2021 року у ФКБА була проведена зустріч із маркетологом-практиком, проджект менеджером компанії MSD Ukraine, Марією Шевченко.

В рамках проведеної зустрічі були розглянуті проблемні питання у сфері маркетингу фармацевтичної галузі; окреслені маркетингові стратегії фірми; доведені до студентів практичні кейси щодо формування бізнес моделі.

За активну участь у заході (відповіді на запитання) студенти отримували шоколадні монеті. Найбільш активний студент Білоус Микита отримав від гості в подарунок практичний посібник з маркетингу.
Щиро дякуємо організатором такого дійства, адміністрації Коледжу і в звісно пані Марії за виділений час у своєю гнучкому графіку роботи і приділену увагу до студентів.