Усіх маркетологів з їх професійним святом!

Адміністрація коледжу вітає усіх маркетологів з їх професійним святом.

Маркетолог - це людина, яка займається просуванням товару на ринку, грунтуючись на маркетингових дослідженнях. Вона повинна оцінити запити аудиторії і зрозуміти, як зацікавити людей в послугах і товарах тієї чи іншої компанії.

Бажаємо студентам освітньої програми "Маркетингова діяльність" та викладацькому складу циклової комісії з економіки та маркетингу великого натхнення, нових ідей, реалізації та втілення в дійсність задуманого. Нехай навчання і робота буде в задоволення! Міцного здоров'я, постійного розвитку, кар'єрного росту, особистого щастя та здійснення мрій!

Сьогодні в рамках цього свята, викладачем Коледжу, Горобець Оленою Олександрівною проведено пізнавальну та цікаву лекцію в рамках вивчення освітньої компоненти Реклама і стимулювання продажу.