Урочиста посвята першокурсників у студенти коледжу

31 серпня 2022 року відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.

Студентів привітала адміністрація Академії та Коледжу.

З цінними і важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулися: ректор Національної академії статистики, обліку та аудиту О.Г. Осауленко; директор коледжу, О.А. Юрченко; почесні гості заходу.

Ректор Академії, О.Г. Осауленко, вручив символічний "Ключ знань" студенту першого курсу коледжу, спеціальності економіка, Івану Пилипенку.

Директор коледжу, О.А. Юрченко, вручив символічний "Студентський квиток" та "Залікову книжку" студентам 1 курсу коледжу.

Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь студенти та викладачі коледжу.

Талановитим та глибоким виконанням вокальних номерів вони торкнулися найтонших струн душі, зворушили серця, об’єднавши залу почуттям патріотизму та любові до України.

Усім новим студентам Фахового коледжу бізнесу та аналітики бажаємо бути цілісними особистостями і свідомими громадянами України, європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами!