Посвята у студенти коледжу

4 вересня відбулася посвята першокурсників Фахового коледжу бізнесу та аналітики та Національної академії статистики, обліку та аудиту.

За доброю традицією наша академічна родина радо приймала нових студентів у свої лави на урочистих зборах з нагоди Дня знань. Урочистості пройшли у в особливій піднесеній атмосфері, адже вперше за довгий час, у Святковому залі змогли зібратися разом викладачі, студенти, їх батьки і друзі.

Студентську родину щиро привітали з початком нового навчального року ректор Академії, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений економіст України Олександр Григорович Осауленко, директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики кандидат економічних наук, доцент Олександр Анатолійович Юрченко.

Студенти першокурсники склали присягу та пообіцяли добре навчатися та здобувати знання.

Яскравим продовженням Посвяти у студенти коледжу та академії став святковий концерт.

Вітаємо всіх з новим навчальним роком! Зичимо студентам яскравих буднів, веселих друзів, продуктивного навчання. Нехай студентські роки стануть найбільш незабутніми і крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!