Підсумки ІV Всеукраїнської студентської наукової конференції «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді»

Підсумки ІV Всеукраїнської студентської наукової конференції «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді»

10 травня 2023 року кафедра статистики, ІТ та математичних методів в економіці організувала щорічну Всеукраїнську студентську наукову конференцію на тему "Цифрова трансформація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді". Відкриття конференції провела в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, к.е.н., доцент, Пархоменко Вікторія Вікторівна, яка привітала студентів і побажала їм успішної участі у заході та використання набутих знань у майбутній практиці. Також привітання висловила завідувач кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці, к.е.н., доцент, Горобець Олена Олександрівна. Модератором заходу був доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці, кандидат економічних наук Олександр Вікторович Ставицький.

Першими з доповідями виступили запрошені на конференцію гості: Володимир Янцов – тренінг менеджер компанії Sigma Software, Маргарита Надутенко –кандидат філологічних наук, старша наукова співробітниця відділу лінгвістики Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України, керівниця Загальноукраїнського центру словникарства, та Максим Надутенко завідувач відділу інформатики Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, кандидат технічних наук.

Участь у конференції взяли студенти різних курсів фінансово-економічного та обліково-статистичного факультетів, а також студенти Фахового коледжу бізнесу та аналітики. З доповідями виступили Олександр Бобок, Геннадій Кривенко, Євгеній Павлюк, Ілля Мельник, Віталій Чужа, Софія Щеголь, Максим Смаглюк, Каріна Ясінська. Студенти представили доповіді на різноманітні теми, пов'язані з розвитком цифрових технологій та їх впливом на суспільство і економіку.

Завершивши захід, модератор конференції Олександр Вікторович Ставицький відзначив високий рівень підготовки доповідей і презентацій та подякував студентам за їхню роботу. Науково-практична конференція пройшла успішно, вона стимулювала активну дискусію та обмін ідеями серед учасників.