Електронний аудит – сучасна форма електронного контролю

30 листопада 2021 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами була організована онлайн зустріч студентів ІІІ курсу Коледжу, освітньої програми "Облік і оподаткування у бізнесі" з власником аудиторської компанії ПП "Аудиторська фірма "Альта", сертифікованим аудитором, Роздобудько Валерієм Васильовичем на тему "Електронний аудит - сучасна форма електронного контролю".

Захід проводився у форматі жвавої дискусії між студентами та ментором.

Розкриті питання сутності Е-аудиту, визначено його роль для ризикових платників податку, наведені практичні ситуації із бізнесу, коли застосовуються інструменти Е-аудиту.

В ході обговорення сучасної трендової теми, студентами задавалися різні питання до фахівця-практика.

Щиро дякуємо організаторам такого дійства, адміністрації Коледжу та нашому стейкхолдеру Роздобудько Валерію Васильовичу за проведений захід.