Екскурсія Меморіалом пам’яті жертв Голодомору

Екскурсія Меморіалом пам’яті жертв Голодомору

Голодомор – це геноцид української нації в 1932-1933 роках, скоєний керівництвом Радянського Союзу з метою упокорення українців, остаточної ліквідації українського спротиву режиму та намагань побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави.

У 2006 році Законом України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» Голодомор визнано геноцидом українського народу.

У 2010 році постановою Апеляційного суду міста Києва доведено геноцидний характер Голодомору, намір Сталіна, Молотова, Кагановича, Постишева, Чубаря, Хатаєвича, Косіора знищити частину української нації. Протягом 1932 – 1933 років було убито понад 7 мільйонів осіб на території УРСР та 3 мільйони українців поза її межами, в регіонах, які історично були заселені українцями: Кубань, Північний Кавказ, Нижнє Поволжя та в Казахстані.

З метою формування історичного світогляду студентської молоді Коледжу була організована та проведена екскурсія для студентів 2-го курсу до Меморіалу пам'яті жертв Голодомору. Організаторами такого заходу були: викладач історії Левицька Ірина Борисівна та заступник директора коледжу Телегей Наталія Володимирівна.