У цілях організації проведення виховної роботи в Коледжі для студентів 3 курсу освітньої програми "Маркетингова діяльність" під керівництвом заступника директора Свириди О.А. проведено пізнавальну екскурсію до Київського телецентру, де студенти побачили телевізійні студії, в яких записуються прямі ефіри, поспілкувалися із професіоналами своєї справи - журналістами.
Найбільше студентів вразило оглядова площадка на 21 поверсі з якою можна побачити мальовничі місця забудованого мегаполісу.
![Екскурсія до Київського телецентру](http://cba.nasoa.edu.ua/wp-content/uploads/cache/images/2024/07/cba_news-2021-12/cba_news-2021-12--824754362.jpg)