Дня відкритих дверей: 18 червня 2022 року

18 червня Національна академія статистики, обліку та аудиту та Фаховий коледж бізнесу та аналітики відчинила свої двері для абітурієнтів та їхніх батьків у рамках Дня відкритих дверей.

Під час зустрічі, абітурієнти мали можливість дізнатися про освітні програми Коледжу, умови вступу, переваги навчання.

На зустрічі були присутні: директор ФКБА - Юрченко О.А., декан фінансово-економічного факультету НАСОА - Пархоменко В.В. та декан обліково-статистичного факультету НАСОА - Пилипенко О.І.

Абітурієнтам була проведена екскурсія по академії та коледжу, надані вичерпні відповіді на поставлені запитання щодо вступної кампанії 2022.

Віримо в те, що майбутні абітурієнти скоро стануть нашими студентами. Віримо у майбутнє, перемога за нами!