Байдінов Денис

Байдінов ДенисДенис Байдінов – викладач циклової комісії із програмування.

Почав викладацьку діяльність у лютому 2024 року, спеціалізуюся на викладанні дисциплін, пов'язаних із фізикою, програмуванням та бізнесом. Викладаю такі предмети, як вища фізика, фізика та астрономія, математичне програмування, технологія Java, бізнес-планування стартапів і тестування програмного забезпечення. На заняттях застосовую діалоговий підхід, зосереджуючись на практичних прикладах використання знань у реальному житті.

Дисципліни

• Бізнес-планування стартапів
  • Вища фізика
  • Математичне програмування
  • Тестування програмного забезпечення
  • Технологія Java
  • Фізика та астрономія

Академічна кваліфікація

• Магістр, матеріалознавство — Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", 2009 рік.
  • Спеціаліст, захист інформації в телекомунікаційних та комп'ютерних мережах — Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку, 2012 рік.

Курси підвищення кваліфікації

• "Школа для всіх" — 30 годин, 2024 рік
  • "Школа стійкості" — 30 годин, 2024 рік

Професійні інтереси